FAQ

Najczęściej Zadawane Pytania

Szczegóły Nozy

P: Noże są rzeczywiste czy wirtualne?
O:

Dostępne noże są to prawdziwe noże ze stalowymi ostrzami. Wszystkie noże, które wykonujemy służą wyłącznie do celów kolekcjonerskich lub wystawowych.

P: Noże są ostre czy tępe?
O:

Wszystkie wysyłane przez nas noże są ostre. Na ten moment w polskim sklepie nie ma opcji zamawiania noży tępych, dlatego bardzo prosimy o rozwagę podczas używania naszych produktów!

Wysyłka

P: Skąd wysyłane jest zamówienie?
O:

Znajdujemy się w Warszawie i stąd wysyłane są zamówienia.

P: Jak długo będę czekał na moją przesyłkę?
O:

Zazwyczaj są to 2 dni robocze. Oficjalny czas to do 5 dni roboczych, jednak robimy wszystko, żeby zamówienia były wysyłane najszybciej jak tylko się da i nigdy ten czas nie był taki dług . Zazwyczaj przesyłki nadawane są następnego dnia roboczego, ale nierzadko zdarza się, że nawet tego samego. Reszta zależy od kuriera i sposobu dostawy. Więcej szczegółów na temat dostawy znajdziesz w zakładce Dostawa i Płatności.

P: Czy wysyłamy do innych krajów?
O:

Tak! W celu ustalenia szczegółów napisz do nas na biuro@elementalknives.com.pl i daj nam znać jaki konkretnie kraj Cie interesuje a damy odpowiedź co i jak. Oczywiście można skorzystać też ze stron Elemental Knives dla innych krajów.

Przetwarzanie Zamówienia

P: Jakie metody płatności akceptujecie?
O:

Obecnie możliwe jest kilka metod płatności za zamówienie: przelew błyskawiczny za pomocą przelewy24, przelew na konto bankowe, płatność u kuriera przy odbiorze, płatność w paczkomacie, a także za pośrednictwem systemu PayPal, który obsługuje również płatności kartą. Więcej szczegółów na temat płatności znajdziesz w zakładce Dostawa i Płatności.

P: Czy moje dane osobowe są bezpieczne?
O:

Nie udostępniamy Twoich danych żadnym innym firmom. Jedyne informacje, których używamy to dane niezbędne do szybkiego doręczenia zamówienia i  do skontaktowania się z Tobą przez kuriera. Więcej informacji na temat danych osobowych znajdziesz w zakładce Polityka Prywatności.

P: Jaka jest Wasza polityka zwrotów?
O:

Dokonując zakupów przez internet masz 14 dni na zwrot bez podawania przyczyny zwrotu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w zakładce Zwroty i Reklamacje.

Legalność

P: Czy te produkty są legalne?
O:

Tak. Oferowane przez nas produkty są legalne w Polsce. Należy jednk pamiętać, że są to noże kolekcjonerskie, które nie są przeznaczone do regularnego użytku.